همزمان با ششمین روز از هفته سلامت؛

بخش آنکولوژی سرپایی کلینیک امام رضا(ع) و کلینیک دندانپزشکی در اراک افتتاح شد

همزمان با ششمین روز از هفته سلامت، بخش آنکولوژی سرپایی کلینیک امام رضا(ع) و کلینیک ویژه دندانپزشکی سلامت با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ کلینیک ویژه دندانپزشکی سلامت در ۱۵۰ مترمربع با شش یونیت و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

photo_2016-04-25_11-44-33

 

این مرکز به عنوان ویژه ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، افتتاح شده است.
 

علی ابرازه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک در بازدید اصحاب رسانه استان مرکزی از طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری: گفت: این پروژه انشا الله نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
 

ابرازه با بیان اینکه اسکلت این پروژه به اتمام رسیده و حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. بیان کرد: تاکنون برای این پروژه حدود دومیلیارد تومان از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اراک و استانداری مرکزی هزینه شده است و برای مابقی کار حدود ۱۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که مقرر است توسط مجمع خیرین مرکز تامین شود.
 

photo_2016-04-25_11-44-51

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین در بازدید اصحاب رسانه استان مرکزی از ساختمان جدید بیمارستان ولی عصر(عج) گفت: فاز اول این پروژه که اسکلت بندی ۱۳ طبقه است تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.
 

وی با بیان اینکه فاز دوم که سفت کاری و نازک کاری می باشد حدودا ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد افزود: انشاالله در تیرماه مناقصه فاز دوم این پروژه برگزار خواهد شد.
 

آرش انوشیروانی فوق تخصص خون و آنکولوژی و سرپرست بیمارستان آیت الله خوانساری در مراسم افتتاح بخش آنکولوژی سرپایی کلینیک امام رضا (ع) اراک در مراسم افتتاح بخش آنکولوژی سرپایی کلینیک امام رضا(ع) گفت: ۱۰ تخت با استانداردهای روز دنیا در این بخش فراهم و به مراجعین ارائه خدمات می کند.
 

انوشیروانی اظهار کرد:اعتباری بالغ یر ۵ میلیارد ریال برای تجهیز و راه اندازی این بخش از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اراک هزینه شده است.

photo_2016-04-25_11-44-56

 

منبع : فشک سرزمین محبوب من و تو |بخش آنکولوژی سرپایی کلینیک امام رضا(ع) و کلینیک دندانپزشکی در اراک افتتاح شد
برچسب ها : کلینیک ,اراک ,آنکولوژی ,سرپایی ,افتتاح ,امام ,آنکولوژی سرپایی ,کلینیک امام ,سرپایی کلینیک ,دانشگاه علوم ,علوم پزشکی ,آنکولوژی سرپایی کلینیک ,رس