همزمان با شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) صورت گرفت

ندای «الغوث» مردم اراک در دومین شب از لیالی قدر+تصاویر

آیین معنوی دومین شب قدر با حضور اقشار مختلف مردم با شکوه خاصی در مصلی بیت مقدس، مساجد و حسینیه های شهرستان اراک برگزار شد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا ؛ آیین معنوی دومین شب قدر در مساجد و اماکن مذهبی شاخص و آشنای شهرستان اراک از قبیل مصلی بیت المقدس، مساجد حاج آقا صابر، فاطمیه(س) ، الزهرا(س)، آقا ضیاالدین، حصار، علی ابن ابیطالب(ع)، سیدها، آقا شمس ، امام صادق(ع) شهرصنعتی و .... پذیرای مردم مومن و ولایتمداری بودند که با کمال خضوع و خشوع در مقابل معبود خود به عبادت و بندگی پرداختند.

مردم موحد و مومن شهرستان اراک از شامگاه شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) در حالی که در یک دست قرآن کریم و در دست دیگر مفاتیح الجنان داشتند در اماکن مذهبی حاضر شده و تا پاسی از شب ندای الغوث الغوث و الهی العفو سردادند.

این آیین معنوی با قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر آغاز شد و شرکت کنندگان در آن با زمزمه اسماء ذات اقدس الهی از پیشگاه خالق بی‌همتا خواستند تا به برکت این شب مبارک، قلم عفو بر گناهان آنان بکشد.

1

2

 

15

16

17

18

19

14

24

23

22

2534

21

20

26

27

28

29

34

33

32

31

30

منبع : فشک سرزمین محبوب من و تو |ندای «الغوث» مردم اراک در دومین شب از لیالی قدر+تصاویر
برچسب ها : مردم ,اراک ,دومین ,شهرستان ,مساجد ,معنوی ,شهرستان اراک ,آیین معنوی ,معنوی دومین ,اماکن مذهبی ,مردم اراک ,آیین معنوی دومین